28 Mayıs 2014 Çarşamba

EGE DEPREMİ VE ESRARENGİZ GELİŞMELER


"Günümüzün sıkça tartışılan konularından birisi de 'doğal felaketler'in (Kasırgalar, Depremler, Sel Baskınları,Kuraklık, İklim Mühendisliği vs. gibi) yüksek teknoloji ile uzaktan kontrol edilebilmesidir. Sanırım artık birçok kişi depremöncesi görülen tuhaf ışıkları, bulutları, sisleri ve anlam verilemeyen tuhaf doğa olaylarını az çok biliyor... Bu son yaşadığımız Ege Depremi ile birçok kuşku yeniden gündemde... Deprem öncesi bölgede yaşanılan olaylar bir araya getirildiğinde kafaların karışmaması mümkün değil. Hatırlarsınız, benzer olayların çoğunu Van Depreminde de yaşamıştık... (HAARP-VAN DEPREMİ ve normal olmayan düz hatlı (linear) deprem merkez üsleri..."

Veeeee elbetteki büyük acılar yaşadığımız HAARP-GÖLCÜK DEPREMİ 

Ege denizinde yaşanılan deprem öncesinde bölgede çekilen biraç Haarp Bulut foroğrafını ve sıra dışı alçak irtifa uçuşları ile bölge insanımızı taciz eden uçağa ait bilgileri de resimleriyle beraber sizlerle paylaşıyorum... Şüphesiz ki, deprem bölgesinde bunların dışında birçok fenomen daha yaşanmıştır... Belki zamanla onların da bilgi ve görüntüleri ortaya çıkabilir...
HAARP artık bilinen bir gerçeklik haline geldiği için detaylara girmeyeceğim... Zaten bahsetmeyen ülke de, lider de kalmadı nerdeyse... ABDi İngiltere, Almanya, Rusya ve Putin tabii...

Konuyu fazla uzatmadan deprem bölgesi üzerinde anlamlı uçuşlar yapan bir uçaktan bahsetmek istiyorum. O kadar aleni tacizler yaptı ki, TBMM'de soru önergesi bile verildi....

Uçağa ait kimlik bilgileri:

ModeS AA4862 


Registration N76153 

Type code B762 

Type Boeing 767-224S 

S/N 30432 

Airline United Airlines 


Geçtiğimiz gün Boeing 767 tipi N76153 tescilli uçağın Biga ve Çan ilçeleri üzerinde gerçekleştirdiği uçuş ile ilgili sorular soran Sarıbaş önergesinde şu ifadelere yer verdi.

Basında çıkan haberlere göre;


17 Mayıs 2014 tarihinde özel bir havayolu şirketi tarafından kiralanıp, halen ABD’ye kayıtlı olduğu ifade edilen, N76153 tescil no’lu Boeing 767 model uçağın, İstanbul Atatürk Hava Limanından kalkarak, Çanakkale Biga ve Çan ilçeleri ile Balıklıçeşme, Kemer, Karabiga, Gümüşçay üzerinde, bölge halkını da rahatsız edecek şekilde, uzun süre alçaktan uçarak turlar atmıştır.

Buna göre;

1) Yabancı bir ülkeye kayıtlı olduğu iddia edilen, N76153 tescil nolu Boeing 767 model uçak 17 Mayıs 2014 tarihinde Çanakkale Biga ve Çan ilçeleri ile Balıklıçeşme, Kemer, Karabiga, Gümüşçay üzerinde alçaktan, yöre halkını da rahatsız edecek şekilde uçarak turlar attığı iddiaları doğru mudur?

2) Çanakkale Biga ve Çan ilçeleri ile Balıklıçeşme, Kemer, Karabiga, Gümüşçay üzerinde alçaktan, yöre halkını da rahatsız edecek şekilde turlar ataması bilginiz dâhilinde, izin alınarak mı gerçekleşmiştir?

Bilginiz dışında gerçekleşmiş ise bu uçuşa izin verenler hakkında soruşturma başlatacak mısınız?

3) Tur atacak o kadar hava sahası var iken, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkarak, tur atmak için Çanakkale Biga ve Çan ilçeleri ile Balıklıçeşme, Kemer, Karabiga, Gümüşçay bölgelerini seçilmesinin özel bir nedeni var mıdır?

Var ise sebebi nedir?

4) Yabancı bir ülke adına tescilli olan uçağın, bu şekilde uçuş yapıp turlar atması, ulusal güvenliğimizi açısından da tehdit oluşturmaz mı?

5) Uçağın özel donanımlı olduğu, bölgenin resimlerini çekerek, haritasını çıkardığı ve bu bölgenin de özellikle seçildiği iddia edilmektedir.

Bu iddialar doğru mudur?”

Kaynak : Bora SARAÇ

GALAKKTİK İNSAN WEB TEAM


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder