31 Mart 2014 Pazartesi

YILLARCA SIK GÖRÜLEN BAZI UZAYLI TİPLERİ

Hybirds tipler:boyları-150-180 cm/kilo,40-55/göz,mavi /saç,siyah ve kahverengi/cilt,soluk/cinsiyet,erkek kadın/iletişim,konuşmaMen in Black siyahi adamlar genelde siyah bir kıyafet ve siyah kadillak kullanırlar ufo olaylarından sonra insanlara gördüklerinin ufo olmadığını değilse canlarından olacağını söylerler.
Kısaca tehtin birimleridir insana %90 benzerler.NORDIC tipler:boyları-150-195 cm/kilo,55-110kg/göz,insan gözü gibi/saç,sarı/cilt,soluk benizli/cinsiyet,erkek ve kadın tipler var/iletişim,telepatik
Ancients tipler:boyları-150-210 cm/kilo,40-60/göz,damla,siyah /saç,yok/cilt,sert deri renksiz/cinsiyet,bilinmiyor/iletişim,konuşma,telepati
Bu gurup griler ile benzer özellikler gösteriyor fakat özellikle ciltleri kalın ve sert,ayrıca grilere oranla çok güçlü ve atak davranışlar gösteriyorlar.bazı raporlarda garip bir lisan ile konuştukları da duyuluyor.


Aslında bu tipler ile Ancients ler arasında benzer özellikler de bulunuyor.Grenn ırkıdır boy 120cm/140cm dir.
Cinsiyet ve üreme bilinmiyor sakin bir ırk olup genelde insanları kaçırma ve inceleyip geri bırakma gibi huyları vardır.


Bundan 3000 yıl evvel,kökenleri hala tartışma konusu olan Mısırlıların Amerika Kıtası ile bile ticaret yapan bir tekniğe sahip kişlerle irtibatda olduklarına dair kanıtlar vardır. Hepsinin üzerinde tartışılır sanırım ama yeni keşfedilen bir duvar kabartması bizi oldukça şaşırttı diyebilirim.Ptahhotpe in Mastabas,Kuze Sahra,Bir mezar Duvar resimleri,ilk kez bir İtalyan televizyonunda gösterildi.Bu program ,bir arkeolojik buluntuyu anlatıyordu ve hiç bir gariplik yoktu,daha sonra program kayıtları seyredilince duvar kabartmalarında garip bir resmin varlığı dikkati çekti.Beraberce bakalım:

kabartmaların sağ alt kenarında iki küçük siyahlık var

evet yanlış görmüyorsunuz,damla şeklinde gözleri ile tipik bir ancient .


GALAKTİK İNSAN WEB TEAM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder